HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Dashamir XHIKADashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (34)----------
 Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (36)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Renato GojkovicRenato Gojkovic  Bosnia and Herzegovina10. Shtator 1995 (28)11----------
 Egzon BelicaEgzon Belica  Macedonia, the former Yugoslav03. Shtator 1990 (33)11----------
 Blerim KOTOBELLIBlerim KOTOBELLI  - (-)211---------
 Arbnor FEJZULLAHUArbnor FEJZULLAHU  - (-)------------
 Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)11----------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (34)------------
 Labinot IBRAHIMILabinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (36)22--1-------
 Ololalde ATANDAOlolalde ATANDA  - (-)11----------
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)11----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Jasir AsaniJasir Asani  Republika e Shqiperise19. Maj 1995 (28)22-2--------
 Milan CulumMilan Culum  Serbia, Republic of28. Tetor 1984 (39)1-1---------
 Esat MalaEsat Mala  Republika e Kosoves18. Tetor 1998 (25)11-1--------
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)22----------
 Mentor MAZREKAJMentor MAZREKAJ  - (-)------------
 Ylber RAMADANIYlber RAMADANI  Republika e Kosoves- (-)------------
 Jurgen BARDHIJurgen BARDHI  - (-)22-11-------
 Lorenc TRASHILorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)22----1-----
 Realdo FILIRealdo FILI  - (-)1-1---------
 Emiljano VILAEmiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Edgar CANIEdgar CANI  - (-)1-1---------
 Lucas CardosoLucas Cardoso  Brazil, Federative Republic of07. Prill 1994 (30)1-1---------