HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - Flamurtari [FLA]

Foto e Ekipit [Flamurtari]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)----------
 Ardit MORINAArdit MORINA  - (-)----------
 Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)22----1-----
 Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)11----------
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)22----------
 Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)------------
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)------------
 Blazo RAJOVICBlazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (38)11----------
 Artan SAKAJArtan SAKAJ  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1980 (43)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Toni PEZOToni PEZO  - (-)22----------
 Sermiran CELASermiran CELA  Republika e Shqiperise01. Janar 1989 (35)1-1---------
 Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)11----------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (38)22----1-----
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)22----1-----
 Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)22----------
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)2-2---------
 Ardi QEJVANIArdi QEJVANI  - (-)------------
 Rofrenc NELAJRofrenc NELAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)------------
 Rafael SOSARafael SOSA  Argentina, Argentine Republic07. Maj 1988 (36)22----------
 Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)1-1---------
 Dejvi BREGUDejvi BREGU  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)22----------
 Migen MEMELLIMigen MEMELLI  Republika e Shqiperise25. Prill 1980 (44)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 Stafi i Flamurtari [Flamurtari]

 Funksioni
Shkelqim MUCAShkelqim MUCA  Republika e Shqiperise19. Mars 1960 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer