HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (39)----------
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)22----------
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)11----------
 Bruno LULAJBruno LULAJ  - (-)------------
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)11----------
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)22----------
 Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)11-11-------
 Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)11----------
 Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)1-1-1-------
 Liridon LATIFILiridon LATIFI  Republika e Kosoves- (-)22----1-----
 Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)22----------
 Bakary NIMAGABakary NIMAGA  - (-)22----1-----
 Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)11----------
 Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)211-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Diego MARTINSDiego MARTINS  - (-)11-1--------
 Fatjon SEFAFatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)1-1---1-----
 Aco STOJKOVAco STOJKOV  - (-)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-4-----
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

 Funksioni
Mirel JOSAMirel JOSA  Republika e Shqiperise01. Qershor 1963 (61)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer