HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Dashamir XHIKADashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (34)----------
 Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (36)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Renato GojkovicRenato Gojkovic  Bosnia and Herzegovina10. Shtator 1995 (28)------------
 Egzon BelicaEgzon Belica  Macedonia, the former Yugoslav03. Shtator 1990 (33)------------
 Blerim KOTOBELLIBlerim KOTOBELLI  - (-)------------
 Arbnor FEJZULLAHUArbnor FEJZULLAHU  - (-)------------
 Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)------------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (34)------------
 Labinot IBRAHIMILabinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (36)------------
 Ololalde ATANDAOlolalde ATANDA  - (-)------------
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Jasir AsaniJasir Asani  Republika e Shqiperise19. Maj 1995 (29)------------
 Milan CulumMilan Culum  Serbia, Republic of28. Tetor 1984 (39)------------
 Esat MalaEsat Mala  Republika e Kosoves18. Tetor 1998 (25)------------
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)------------
 Mentor MAZREKAJMentor MAZREKAJ  - (-)------------
 Ylber RAMADANIYlber RAMADANI  Republika e Kosoves- (-)------------
 Jurgen BARDHIJurgen BARDHI  - (-)------------
 Lorenc TRASHILorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Realdo FILIRealdo FILI  - (-)------------
 Emiljano VILAEmiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Edgar CANIEdgar CANI  - (-)------------
 Lucas CardosoLucas Cardoso  Brazil, Federative Republic of07. Prill 1994 (30)------------