HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 34 - E diel, 08. Maj 2016 - 19:00 h

TeutaSkenderbeu
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Maj 2016
Match Time :19:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Lorenc JEMINI, Denis AGARAJ, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 61' : Nijas LENA ( 1 )
  Gol
   • 34' : Liridon LATIFI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 25' : Ardit HILA ( 1 )
   • 69' : Slavko LUKIC ( 1 )
   • 86' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )
   • 36' : Hamdi SALIHI ( 1 )
   • 59' : Tefik OSMANI ( 1 )
   • 60' : Kristi VANGJELI ( 1 )
   • 80' : Sabien LILAJ ( 1 )