HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Mariano JONATHAN

Personal data

Picture of Mariano JONATHAN
Name:Mariano JONATHAN
Jersey Number:88
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia101--1-----
Saturday, 13/02/2016KukësivsTeuta100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni010--------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta010--------
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis101--------
Sunday, 13/03/2016LacivsTeuta1001-------
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani010--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari101--------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta101--------
Saturday, 16/04/2016TeutavsKukësi100--------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta101--------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana100--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta101--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu101--------
Games total11371-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta86241-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Career Total86241-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaSulmues