HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Shtator 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E shtunë, 05. Mars 2016 - 14:00 h

TeutaBylis
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Mars 2016
Match Time :14:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Ridiger COKAJ, Eldorjan HAMITI, Edvin HOXHA, Paulin SIMONI
 
Spektatore: 200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 75' : Emiljano MUSTA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 90' : Nazmi GRIPSHI ( 1 )
   • 19' : Albi ALLA ( 1 )
   • 37' : Dusko DUKIC ( 1 )
   • 45-1' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
   • 53' : Carmo EDMILSON ( 1 )
   • 66' : Borislav SIMIC ( 1 )