HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Amir BILALI

Personal data

Picture of Amir BILALI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Amir BILALI
Birthday (Age):15. Maj 1994 (30)
Jersey Number:3
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 21/02/2016LacivsBylis0101-1-----
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu100--------
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis100--------
Wednesday, 09/03/2016BylisvsPartizani100--1-----
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis010--------
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia100--------
Saturday, 02/04/2016BylisvsKukësi100--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis1001-------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana100--------
Monday, 25/04/2016BylisvsLaci100--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta101--1-----
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis100--------
Games total11212-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta11----1-----
Kategoria Superiore 2015-16Bylis88-12-3-----
Career Total99-12-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMbrojtes