HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E shtunë, 02. Prill 2016 - 16:00 h

BylisKukësi
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 02 Prill 2016
Match Time :16:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Fatmir LAMA, Andi KOCI, Klodian SHAHINI, Erjon VELO
 
Spektatore: 900
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
  Drejtor Sportiv
    Eventet
   Gol
    • 10' : Matija DVORNEKOVIC ( 1 )
    • 37' : Erick FLORES ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 30' : Brunild PEPA ( 1 )
    • 59' : Albi ALLA ( 1 )
    • 67' : Dusko DUKIC ( 1 )
    • 21' : Gledi MICI ( 1 )
    • 60' : Rahman HALLACI ( 1 )
    • 85' : Izair EMINI ( 1 )