HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Hasan LIKA


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Hasan LIKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hasan LIKA
Birthday (Age): 01. Janar 1960 (64)
Function / PositionDrejtor Sportiv

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
EUROPA League 2012-13Teuta1
Kategoria Superiore 2011-12Teuta13
Kategoria Superiore 2012-13Teuta-
Kategoria Superiore 2013-14Partizani8
Kategoria Superiore 2014-15Teuta4
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi5
Kategoria 1 2012-13Partizani-
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari-
Kupa e Shqiperise 2018-19Vllaznia-
!Copy of Kategoria 1 2018-19Vllaznia-
Kategoria 1 2018-19Vllaznia5
Kupa e Shqiperise 2019-20Vllaznia-
Career Total36

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13TeutaTranjer
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaTranjer
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaTranjer
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniTranjer
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaTranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiDrejtor Sportiv
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniTranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariTranjer
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaTranjer
!Copy of Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaTranjer
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaTranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaTranjer