HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Marat REXHEPAJMarat REXHEPAJ  - (-)11--------
 Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (39)2626-1-----1
 Alfred OSMANIAlfred OSMANI  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1983 (41)422-------
 Donis HOXHADonis HOXHA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -----1
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (45)11742--2-----
 Resul KASTRATIResul KASTRATI  Republika e Shqiperise20. Mars 1994 (30)77-21-4-----
 Besnik KRASNIQIBesnik KRASNIQI  - (-)1211121-2-----
 Endrien MAGANIEndrien MAGANI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1991 (33)211---------
 Marvin TURTULLIMarvin TURTULLI  - (-)2-2---------
 Erion HOXHALLARIErion HOXHALLARI  - (-)201915--3-----
 Elvis PRENCI Elvis PRENCI   - (-)6421--------
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (33)2222-1--51--1-
 Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)1212---11-----
 Erand HOXHAErand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)272613--2---1-
 Blerim KOTOBELLIBlerim KOTOBELLI  - (-)26251-2-5-----
 Shaqir STAFAShaqir STAFA  Republika e Shqiperise23. Prill 1987 (37)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 41251--3-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)4222--------
 Fabjan BEQJAFabjan BEQJA  Republika e Shqiperise15. Shkurt 1993 (31)3121--------
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)------------
 Moktar FALLMoktar FALL  - (-)4-4---------
 Xhevdet SHABANIXhevdet SHABANI  Republika e Kosoves- (-)1110123-------
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)2523211-61-4--
 Nazmi GRIPSHINazmi GRIPSHI  - (-)1-1---------
 Bekim KULIBekim KULI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1982 (42)7521--1-----
 Altin HOXHAAltin HOXHA  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)11----------
 Alfred DELIALLISIAlfred DELIALLISI  - (-)1917271-2-----
 Erlind KORRESHIErlind KORRESHI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1987 (37)15965--1-----
 Ardit PEPOSHIArdit PEPOSHI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1993 (30)2016474-3-----
 Bruno DITABruno DITA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1993 (31)2318514-4-----
 Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (39)222024--61----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 171483-43-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mirel COTAMirel COTA  Republika e Shqiperise14. Maj 1988 (36)1411313-2-----
 Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)74332-21----
 Fatmir HYSENBELLIUFatmir HYSENBELLIU  - (-)------------
 Rafael MAGALHAESRafael MAGALHAES  - (-)97232-------
 Klejdi HYKAKlejdi HYKA  - (-)1-1---------
 Klaudio HYSENIKlaudio HYSENI  - (-)128443-------
 Vangjel MILEVangjel MILE  Republika e Shqiperise01. Korrik 1986 (38)321---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 271524-43-
 Stafi i Teuta [Teuta]

 Funksioni
Hasan LIKAHasan LIKA  Republika e Shqiperise01. Janar 1960 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer