HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)----------
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (26)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Denis BalajDenis Balaj  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1997 (27)------------
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)------------
 Dan Gelu IgnatDan Gelu Ignat  Romania14. Korrik 1986 (37)------------
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (29)------------
 Samet RuqiSamet Ruqi  Republika e Shqiperise10. Maj 1995 (29)------------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)------------
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (29)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Dejvi BilaliDejvi Bilali  Republika e Shqiperise15. Qershor 1996 (27)------------
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)------------
 Arsen HAJDARIArsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (35)------------