HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Matija DVORNEKOVIC

Personal data

Picture of Matija DVORNEKOVIC
Name:Matija DVORNEKOVIC
Jersey Number:21
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 31/01/2016KukësivsBylis0101-------
Saturday, 27/02/2016KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi101--------
Wednesday, 09/03/2016KukësivsLaci010--------
Sunday, 13/03/2016KukësivsTerbuni100--------
Sunday, 20/03/2016TiranavsKukësi010--------
Saturday, 02/04/2016BylisvsKukësi1001-------
Sunday, 10/04/2016KukësivsSkenderbeu100--------
Saturday, 16/04/2016TeutavsKukësi010--------
Monday, 25/04/2016KukësivsPartizani100--------
Friday, 29/04/2016FlamurtarivsKukësi1001-------
Wednesday, 04/05/2016KukësivsVllaznia100--------
Sunday, 08/05/2016LacivsKukësi100--------
Games total9413-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi75252-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi752-4-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi11-------1--
Career Total1511456-1--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiSulmues