HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)----------
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)----------
 Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)----------
 Dimitri STAJILADimitri STAJILA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)------------
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)------------
 Lapidar LLADROVCILapidar LLADROVCI  Republika e Kosoves- (-)------------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)------------
 Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (29)------------
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (40)------------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Joao BIRUNGUETAJoao BIRUNGUETA  - (-)------------
 Marcio Borges PITMarcio Borges PIT  - (-)------------
 Jean CARIOCAJean CARIOCA  - (-)------------
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)------------
 Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)------------
 Erick FLORESErick FLORES  - (-)------------
 Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)------------
 Francisco JEFFERSONFrancisco JEFFERSON  - (-)------------
 Floart JONUZIFloart JONUZI  - (-)------------
 Kushtrim LUSHTAKUKushtrim LUSHTAKU  - (-)------------
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)------------
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)------------
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)------------
 Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rigers DUSHKURigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (32)------------
 Matija DVORNEKOVICMatija DVORNEKOVIC  - (-)------------
 Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)------------
 Felipe MOREIRAFelipe MOREIRA  - (-)------------
 Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)------------
 Allisson RICARDO FARAMILIOAllisson RICARDO FARAMILIO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Mladen MILINKOVICMladen MILINKOVIC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer