HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E diel, 13. Mars 2016 - 16:00 h

FlamurtariBylis
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Mars 2016
Match Time :16:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Rejdi AVDO, Evaldo DYRMISHI, Orlando KUKA, Nertil BREGASI
 
Spektatore: 200
Weather:rainy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i kuq
 • 67' : Bruno TELUSHI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 55' : Pablo LACOSTE ( 1 )
  • 11' : Ledian MUCAJ ( 1 )
  • 22' : Dusko DUKIC ( 1 )
  • 63' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
  • 65' : Borislav SIMIC ( 1 )
  • 69' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 70' : Albi ALLA ( 1 )
  • 77' : Stivi FRASHERI ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 84' : Borislav SIMIC ( 1 )