HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Pablo LACOSTE

Personal data

Picture of Pablo LACOSTE
Name:Pablo LACOSTE
Jersey Number:13
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 06/02/2016PartizanivsFlamurtari100--------
Saturday, 13/02/2016FlamurtarivsLaci100--------
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia100--1-----
Saturday, 27/02/2016KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis100--1-----
Sunday, 20/03/2016SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari100--------
Sunday, 10/04/2016FlamurtarivsPartizani100--------
Saturday, 16/04/2016LacivsFlamurtari100--------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari100--------
Friday, 29/04/2016FlamurtarivsKukësi100--------
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--1-----
Games total1700--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari88----3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari11----1-----
Career Total99----4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes