HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)1313--------
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)2020----1---
 Edmir SALIEdmir SALI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Julian GJINAJJulian GJINAJ  - (-)431---11----
 Dardan QERKINIDardan QERKINI  Republika e Kosoves- (-)9451-11-----
 Daniel SADUSHIDaniel SADUSHI  - (-)312---------
 Valto ZEQAJValto ZEQAJ  Republika e Shqiperise24. Gusht 1995 (28)66----1-----
 Besnik KRASNIQIBesnik KRASNIQI  - (-)141221--2-----
 Kristi MARKUKristi MARKU  - (-)8623--3-----
 Ivan FUSTARIvan FUSTAR  - (-)1212--2---1---
 Debatik CURRIDebatik CURRI  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1983 (40)7614-11-----
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)2626-3--2-----
 Pablo LACOSTEPablo LACOSTE  - (-)1717----3-----
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)2727----32----
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)19127---------
 Giorgi POPHKADZEGiorgi POPHKADZE  - (-)99----4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 222231---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber BEQAJArber BEQAJ  - (-)541---------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (37)8712212-----
 Ardi QEJVANIArdi QEJVANI  - (-)321---1-----