HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Yll HOXHA

Personal data

Picture of Yll HOXHA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Yll HOXHA
Birthday (Age):26. Dhjetor 1987 (36)
Jersey Number:21
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta010--------
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari101--------
Sunday, 13/09/2015FlamurtarivsLaci100--------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday, 27/09/2015KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari101--------
Sunday, 25/10/2015FlamurtarivsBylis100--------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari101--------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani100--------
Monday, 23/11/2015LacivsFlamurtari100--------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi100--------
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 19/12/2015BylisvsFlamurtari1001-------
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta101--------
Saturday, 06/02/2016PartizanivsFlamurtari1001-------
Saturday, 13/02/2016FlamurtarivsLaci100--------
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 27/02/2016KukësivsFlamurtari101--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis100--------
Sunday, 20/03/2016SkenderbeuvsFlamurtari101--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari101--------
Sunday, 10/04/2016FlamurtarivsPartizani100--------
Saturday, 16/04/2016LacivsFlamurtari101--1-----
Friday, 29/04/2016FlamurtarivsKukësi100--1-----
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--------
Games total28282-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia413---------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia----2-------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari1412212-2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari22-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1210241-3---1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi1-1---------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi99-21-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22----------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi44-33-3-1---
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI532-1-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI33--3-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI------------
Career Total5646101113-14-1-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS