HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E shtunë, 19. Dhjetor 2015 - 13:00 h

BylisFlamurtari
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Dhjetor 2015
Match Time :13:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Proletar PUTO, Remzi SADIKU, Gazmend BIMI
 
Spektatore: 300
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 24' : Bruno TELUSHI ( 1 )
  Gol
  • 52' : Enriko PAPA ( 1 )
  • 73' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 33' : Nijas LENA ( 1 )
  • 70' : Yll HOXHA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 23' : Shkelzen RUCI ( 1 )