HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)22--------
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)----------
 Dimitri STAJILADimitri STAJILA  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)22----1-----
 Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)------------
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)22----------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)33----1-----
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (40)22----------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Marcio Borges PITMarcio Borges PIT  - (-)3211--------
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)11-1--------
 Edon HASANIEdon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (32)211-1-------
 Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)1-1---------
 Francisco JEFFERSONFrancisco JEFFERSON  - (-)22----1-----
 Floart JONUZIFloart JONUZI  - (-)1-1---------
 Kushtrim LUSHTAKUKushtrim LUSHTAKU  - (-)22-1------1-
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)33----2-----
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)2111--1-----
 Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-8---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rigers DUSHKURigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (32)11-1------1-
 Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)211---1-----
 Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)22--1-1-----
 Allisson RICARDO FARAMILIOAllisson RICARDO FARAMILIO  - (-)11-1------1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-10---3-
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Artim SHAQIRIArtim SHAQIRI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Miodrag RADANOVICMiodrag RADANOVIC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer