HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E mërkurë, 02. Dhjetor 2015 - 14:00 h

FlamurtariKukësi
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 02 Dhjetor 2015
Match Time :14:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Emigers GANCI, Remzi SADIKU, Fatjon XHEMALAJ, Rudin PRECA
 
Spektatore: 200
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
 • 43' : Ivan FUSTAR ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 5' : Julian GJINAJ ( 1 )
  • 28' : Bedri GRECA ( 1 )
  • 29' : Bruno TELUSHI ( 1 )
  • 29' : Francisco JEFFERSON ( 1 )
  • 66' : Rahman HALLACI ( 1 )
  • 69' : Rexhep MEMINI ( 1 )
  • 86' : Renato MALOTA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 67' : Julian GJINAJ ( 1 )
  • 92' : Francisco JEFFERSON ( 1 )