HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Ardit SHEHAJ

Personal data

Picture of Ardit SHEHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit SHEHAJ
Birthday (Age):23. Shtator 1990 (33)
Jersey Number:23
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari010--------
Sunday, 13/09/2015FlamurtarivsLaci100--------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari010--------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari010--------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani010--------
Monday, 23/11/2015LacivsFlamurtari100--------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi101--------
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 19/12/2015BylisvsFlamurtari100--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari010--------
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari101--------
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana101--------
Games total973--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari53211-2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari7522--------
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari945-3-2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari96333-3-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti2-2-2-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci2111--------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari6241--------
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1321122-1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari115612-2-----
Career Total6630361113-13-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariSulmues
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Sulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariSulmues