HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)972---1---
0Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)2626----2---
0Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)1-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Marko BASICMarko BASIC  Croatia, Republic of- (-)33----1-----
0Halim BEGAJHalim BEGAJ  Republika e Shqiperise29. Nentor 1985 (38)221661-13-----
0Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)6511--4-----
0Elton GRAMIElton GRAMI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1984 (40)2222-22-3-----
0Bledion GUGABledion GUGA  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1986 (38)12111---------
0Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)26251---5-----
0Armando MYRTAJArmando MYRTAJ  Republika e Shqiperise01. Mars 1990 (34)541---1-----
0Branko PANICBranko PANIC  Croatia, Republic of- (-)------------
0Jurica PULJIZJurica PULJIZ  Croatia, Republic of- (-)1212----2-----
0Artan SAKAJArtan SAKAJ  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1980 (43)31292-3-51----
0Andi SHABANAJAndi SHABANAJ  Republika e Shqiperise30. Janar 1991 (33)312---1-----
0Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)31301-3-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 81291----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Roberto ALVIZRoberto ALVIZ  Croatia, Republic of06. Shtator 1984 (39)16133-2-5-----
0Besmir ARIFAJBesmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)4016242--1-----
0Amarildo BELISHAAmarildo BELISHA  Republika e Shqiperise11. Korrik 1981 (43)1616---12-----
0Mario BILENMario BILEN  Croatia, Republic of- (-)55----------
0Alvaro BISHAJAlvaro BISHAJ  Republika e Shqiperise02. Tetor 1991 (32)2-2---------
0Albano CAUSHAJAlbano CAUSHAJ  Republika e Shqiperise26. Mars 1990 (34)927---------
0Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (38)30723-3-2-----
0Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)------------
0Arbër MALAJArbër MALAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1989 (35)------------
0Erjol MERXHAErjol MERXHA  Republika e Shqiperise21. Prill 1979 (45)1-1---------
0Orges SERJANIOrges SERJANI  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Ermir STRATIErmir STRATI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1983 (40)18612---2-----
0Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)25205-3-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 162431----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Darko DJUKICDarko DJUKIC  Slovenia, Republic of13. Gusht 1980 (43)1477-1-3-----
0Darko DJUKICDarko DJUKIC  - (-)22----------
0Beck Junior FLAVIOBeck Junior FLAVIO  Brazil, Federative Republic of04. Mars 1987 (37)141131--3-----
0Hergert GJONDEDAHergert GJONDEDA  Republika e Shqiperise21. Maj 1990 (34)1-1---------
0Deco Junior FLAVIODeco Junior FLAVIO  - (-)44--1-------
0Devis MEMADevis MEMA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1985 (39)20119-2-3-----
0MIgen MEMELLIMIgen MEMELLI  - (-)1212--13-4-----
0Marius NGJELAMarius NGJELA  Republika e Shqiperise22. Janar 1983 (41)191454--2-----
0Odhise ROSHIOdhise ROSHI  Republika e Shqiperise22. Maj 1991 (33)2924523-------
0