HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Marius NGJELA

Personal data

Picture of Marius NGJELA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Marius NGJELA
Birthday (Age):22. Janar 1983 (41)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23TiranavsFlamurtari010--------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100--1-----
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta010--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari010--1-----
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia101--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi101--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi101--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti101--------
Sunday April 25TiranavsGramozi010--------
Friday May 14BesavsGramozi100--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia010--------
Games total1454--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Butrinti------------
Kategoria 1 2011-12Butrinti33--21------
Kategoria Superiore 2010-11Besa6331--------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari211---2-----
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi139421-1-----
Career Total241683313-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13ButrintiSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12ButrintiSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues