HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Gramozi [GRA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Olgert AMETLLIOlgert AMETLLI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1982 (41)2121----2---
0Ervin NUREDINIErvin NUREDINI  Republika e Shqiperise29. Maj 1987 (37)----------
0Irakli TOCIIrakli TOCI  Republika e Shqiperise30. Qershor 1981 (43)1212----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ledion KATUNDILedion KATUNDI  Republika e Shqiperise31. Mars 1987 (37)------------
0Liridon KUKAJLiridon KUKAJ  Macedonia, the former Yugoslav22. Qershor 1983 (41)2929---16-----
0Migen METANIMigen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)2112911-1-----
0Evis PECIEvis PECI  Republika e Shqiperise13. Janar 1982 (42)1414-1--6-----
0Klaudio REXHEPIKlaudio REXHEPI  Republika e Shqiperise29. Maj 1989 (35)22211---4-----
0Klodian SEMINAKlodian SEMINA  Republika e Shqiperise19. Janar 1989 (35)25241-1-42----
0Yserion SHUPEYserion SHUPE  Republika e Shqiperise30. Tetor 1983 (40)615---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 21242----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Shpetim BABAJShpetim BABAJ  Republika e Kosoves09. Dhjetor 1981 (42)24231---4-----
0Olsi BAJOLLARIOlsi BAJOLLARI  Republika e Shqiperise17. Prill 1985 (39)153121--2-----
0Armand CAKAArmand CAKA  - (-)1-1-1-------
0Aleksander GROSHERSKIAleksander GROSHERSKI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)211921-14-----
0Semir HADZIBULICSemir HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina16. Gusht 1986 (37)11101-1-4-----
0Erion ISLAMIErion ISLAMI  Republika e Shqiperise28. Gusht 1981 (42)312---------
0Evis ISMOLLIEvis ISMOLLI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)211---------
0Bledar LENABledar LENA  Republika e Shqiperise16. Qershor 1985 (39)29171221-1-----
0Leonard MARTINSLeonard MARTINS  Brazil, Federative Republic of29. Mars 1978 (46)835---3-----
0Ermal MATOErmal MATO  Republika e Shqiperise24. Janar 1986 (38)44----1-----
0Ardit SHAQIRIArdit SHAQIRI  Macedonia, the former Yugoslav04. Maj 1985 (39)251963--3-----
0Fabian SHEGAFabian SHEGA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1985 (38)------------
0Ergis TareErgis Tare  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 52462----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Marko DOS SANTOSMarko DOS SANTOS  Brazil, Federative Republic of18. Maj 1981 (43)30282-4-2-----
0Sead HADZIBULICSead HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina30. Janar 1983 (41)11----------
0Genc HYSENIGenc HYSENI  Macedonia, the former Yugoslav28. Mars 1983 (41)1275-3-5-----
0Marius NGJELAMarius NGJELA  Republika e Shqiperise22. Janar 1983 (41)13103-1-1-----
0Juriander OLIVEIRAJuriander OLIVEIRA  Brazil, Federative Republic of- (-)2819922-2-----
0Arlindo RUSTEMIArlindo RUSTEMI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1986 (38)2017341-2-----
0Armando SADIKUArmando SADIKU  Republika e Shqiperise27. Maj 1991 (33)2819928-41----
0Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 242623----