HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ardit SHAQIRI

Personal data

Picture of Ardit SHAQIRI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Ardit SHAQIRI
Birthday (Age):04. Maj 1985 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--------
Sunday August 30LacivsGramozi100--------
Sunday September 13GramozivsTirana100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari010--------
Friday October 02GramozivsBesa010--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi010--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti010--1-----
Saturday October 31DinamovsGramozi010--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi010--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday December 05GramozivsLaci100--1-----
Saturday December 12TiranavsGramozi101--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi101--------
Thursday December 24BesavsGramozi101--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--1-----
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Games total1963--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi13103---3-----
Career Total13103---3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMesfushor