HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E premte, 02. Tetor 2009 - 17:30 h

GramoziBesa
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 02 Tetor 2009
Match Time :17:30 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit Ersekë
Match referee(s):Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
Drejtor Sportiv

    Zevendesimet

    Eventet
   Karton i verdhe
   • 17' : Liridon KUKAJ ( 1 )
   • 33' : Juriander OLIVEIRA ( 1 )
   • 42' : Klaudio REXHEPI ( 1 )
   • 72' : Evis PECI ( 1 )
   • 85' : Armando SADIKU ( 1 )
   • 17' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
   • 22' : Endrit VRAPI ( 1 )
   • 53' : Unkown Person ( 1 )