HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Arlindo RUSTEMI

Personal data

Picture of Arlindo RUSTEMI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arlindo RUSTEMI
Birthday (Age):07. Shkurt 1986 (38)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23GramozivsShkumbini010--------
Sunday August 30LacivsGramozi100--1-----
Sunday September 13GramozivsTirana100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi101--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Friday October 02GramozivsBesa100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi101--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday December 05GramozivsLaci100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu1001-1-----
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi100--------
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Saturday April 17LacivsGramozi010--------
Friday May 14BesavsGramozi101--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia101--------
Games total17341-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Gramshi211-1-------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi98111-2-----
Career Total119212-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11GramshiSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues