HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E diel, 13. Shtator 2009 - 18:30 h

GramoziTirana
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Shtator 2009
Match Time :18:30 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit Ersekë
Match referee(s):Edvin HOXHA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
MIDFIELDER
   Sulmues
   CLUB STAFF

      Zevendesimet

      Eventet
     Gol
      • 46' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
      Karton i kuq
      • 58' : Liridon KUKAJ ( 1 )
      • 58' : Blendi NALLBANI ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 58' : Genc HYSENI ( 1 )
      • 85' : Evis PECI ( 1 )
      • 22' : Bledar DEVOLLI ( 1 )
      • 51' : Saimir PATUSHI ( 1 )