HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Shpetim BABAJ

Personal data

Picture of Shpetim BABAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Shpetim BABAJ
Birthday (Age):09. Dhjetor 1981 (42)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 30LacivsGramozi100--1-----
Sunday September 13GramozivsTirana100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Friday October 02GramozivsBesa100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--1-----
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--1-----
Saturday December 05GramozivsLaci100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi100--1-----
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi010--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Games total2310--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA 8911--1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA77----------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana321---------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1111----4-----
Career Total22211-1-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCA 89Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMesfushor