HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
 Ekipi - TREPCA [TRE]

Foto e Ekipit [TREPCA]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Suad PETRINACSuad PETRINAC  Croatia, Republic of13. Korrik 1972 (51)----------
0Florent ZYMERIFlorent ZYMERI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Liridon AHMETILiridon AHMETI  Republika e Kosoves16. Korrik 1983 (40)------------
0Fetah IBRAHIMIFetah IBRAHIMI  Republika e Kosoves06. Korrik 1985 (38)------------
0Suad KALOSHISuad KALOSHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1987 (37)------------
0Arbër PREKAZIArbër PREKAZI  Republika e Kosoves21. Tetor 1989 (34)------------
0Faruk ZENELIFaruk ZENELI  Republika e Kosoves25. Dhjetor 1981 (42)------------
0Arben ZHJEQIArben ZHJEQI  Republika e Kosoves22. Janar 1983 (41)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Shpetim BABAJShpetim BABAJ  Republika e Kosoves09. Dhjetor 1981 (42)------------
0Leart EMINILeart EMINI  - (-)------------
0Bledar PERFATIBledar PERFATI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1988 (35)------------
0Diamant PLLANADiamant PLLANA  Republika e Kosoves16. Shtator 1989 (34)------------
0Bujar RAMABujar RAMA  Republika e Kosoves31. Dhjetor 1991 (32)------------
0Jasir Gëzim RRUSTJAJasir Gëzim RRUSTJA  Republika e Shqiperise25. Janar 1990 (34)------------
0Veton SHABANIVeton SHABANI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Bashkim SHALABashkim SHALA  Republika e Kosoves05. Prill 1991 (33)------------
0Zenel SHALAZenel SHALA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Berat HYSENIBerat HYSENI  Republika e Shqiperise26. Tetor 1986 (37)------------
0Senad LEKAJSenad LEKAJ  - (-)------------
0Elvis OSMANIElvis OSMANI  Republika e Kosoves08. Shtator 1976 (47)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i TREPCA [TREPCA]

 Funksioni
Fidaim HAXHIUFidaim HAXHIU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer