HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 31. Tetor 2009 - 16:00 h

DinamoGramozi
40

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 31 Tetor 2009
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Enea JORGJI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
Drejtor Sportiv

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 18' : Fatjon SEFA ( 1 )
   • 47' : Gentian MUCA ( 1 )
   • 56' : Elis BAKAJ ( 1 )
   • 67' : Fatjon SEFA ( 1 )
    Karton i kuq
    • 43' : Elvis KOTORRI ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 33' : Arjan PISHA ( 1 )
     • 19' : Klodian SEMINA ( 1 )
     Karton i verdhe-kuq
      • 54' : Klodian SEMINA ( 1 )