HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Migen METANI

Personal data

Picture of Migen METANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Migen METANI
Birthday (Age):05. Maj 1989 (35)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi010--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi010--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu010--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi010--------
Thursday December 24BesavsGramozi010--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi010--1-----
Sunday February 14TeutavsGramozi010--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti010--------
Saturday April 17LacivsGramozi101--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--------
Friday May 14BesavsGramozi100--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia1001-------
Games total12911-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Terbuni------------
Kategoria 1 2013-14Terbuni------------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta------------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1-1---------
EUROPA League 2010-11Tirana1-1---------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana2-2---------
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti------------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi853-1-1-----
Career Total1257-1-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMbrojtes
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMbrojtes