HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Terbuni [TER]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Bruno BEJLERIBruno BEJLERI  - (-)----------
 Enis DJOKOVICEnis DJOKOVIC  - (-)----------
 Vladan GILJENVladan GILJEN  - (-)11----1---
 Kejd MYRTAKejd MYRTA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1990 (33)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sadush DANAJSadush DANAJ  Republika e Shqiperise06. Nentor 1988 (35)1-1---------
 Akil DIMOAkil DIMO  Republika e Shqiperise25. Maj 1990 (34)------------
 Glen HERRIGlen HERRI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Miroslav KALUDJEROVICMiroslav KALUDJEROVIC  - (-)------------
 Bruno KEPIBruno KEPI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1989 (34)11----------
 Klajdi KODRAKlajdi KODRA  - (-)------------
 Vilson LILAVilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)11----------
 Lorenc MARKULorenc MARKU  - (-)------------
 Arber MONEArber MONE  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Donald MURSELIDonald MURSELI  - (-)------------
 Yrzen NURCJAYrzen NURCJA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian BAKUKlodian BAKU  - (-)------------
 Besmir BALLABesmir BALLA  - (-)------------
 Xhynejt CUTRAXhynejt CUTRA  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)11----------
 Matheus De LACERDAMatheus De LACERDA  - (-)------------
 Matko DJARMATIMatko DJARMATI  Croatia, Republic of24. Shkurt 1982 (42)11-1--1-----
 Mark DODAJMark DODAJ  - (-)------------
 Bedri GRECABedri GRECA  - (-)11----------
 Anton GRISHIAnton GRISHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1991 (33)1-1---------
 Glorian HOXHAGlorian HOXHA  - (-)------------
 Lerbi HOXHALerbi HOXHA  Republika e Shqiperise04. Mars 1994 (30)------------
 Benard KOLPRECIBenard KOLPRECI  - (-)------------
 Senad LEKAJSenad LEKAJ  - (-)11--1-------
 Alban MEHMETIAlban MEHMETI  Republika e Kosoves- (-)------------
 Migen METANIMigen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)------------
 Eduard RROCAEduard RROCA  Republika e Shqiperise28. Korrik 1993 (30)11----------
 Donald SALIAJDonald SALIAJ  - (-)------------
 Gabriel STEVENGabriel STEVEN  - (-)------------
 Amir TAFAAmir TAFA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mustafa AGASTRAMustafa AGASTRA  - (-)11-1--------
 Wilfrido GAONAWilfrido GAONA  - (-)------------
 Igli GJECIIgli GJECI  - (-)------------
 Gentian GJONIGentian GJONI  - (-)------------
 Jurgen KULLIJurgen KULLI  Republika e Shqiperise10. Qershor 1992 (32)------------