HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E premte, 30. Prill 2010 - 17:00 h

GramoziVllaznia
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 30 Prill 2010
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit Ersekë
Match referee(s):Sokol CEKAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 58' : Armando SADIKU ( 1 )
 • 77' : Zeljko MRVALJEVIC ( 1 )
 • 89' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 30' : Marko DOS SANTOS ( 1 )
 • 44' : Armando SADIKU ( 1 )
 • 32' : Liridon LECI ( 1 )
 • 64' : Dritan SMAJLI ( 1 )
 • 66' : Ervis KRAJA ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 62' : Armando SADIKU ( 1 )