HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Safet OSJA

Personal data

Picture of Safet OSJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Safet OSJA
Birthday (Age):17. Tetor 1975 (48)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21KastriotivsVllaznia100--1-----
Sunday August 23BesavsVllaznia100--------
Sunday August 30VllazniavsApolonia010--------
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini010--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia100--1-----
Saturday November 21VllazniavsGramozi0101-------
Sunday December 20VllazniavsTeuta010--------
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday January 31VllazniavsLaci010--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100--1-----
Sunday March 21VllazniavsLaci100--------
Sunday March 28TiranavsVllaznia010--------
Friday April 02VllazniavsBesa100--------
Sunday April 11DinamovsVllaznia100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--------
Friday May 14ApoloniavsVllaznia010--------
Wednesday May 19VllazniavsTeuta100--------
Games total12701-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Ada------------
Kategoria 1 2011-12Ada321---------
Kategoria 1 2010-11Ada33----------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia945-1-3-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11-1--------
Career Total1610611-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13AdaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12AdaMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11AdaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMesfushor