HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Tetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E diel, 21. Mars 2010 - 16:00 h

VllazniaLaci
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Mars 2010
Match Time :16:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues
  FORWARD
    CLUB STAFF

       Zevendesimet

       Eventet
      Gol
      • 18' : Ervis KRAJA ( 1 )
       Karton i verdhe
       • 11' : Ervis KRAJA ( 1 )
       • 48' : Dritan SMAJLI ( 1 )
       • 94' : James PHOENIX ( 1 )
       • 71' : Erjon VUCAJ ( 1 )
       • 93' : Arlind NORA ( 1 )