HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ervin LLANI

Personal data

Picture of Ervin LLANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervin LLANI
Birthday (Age):24. Prill 1983 (41)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Tuesday April 21TiranavsLaci100------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci100------
Sunday August 30LacivsGramozi100------
Sunday September 13BesavsLaci100------
Saturday September 19LacivsApolonia100------
Saturday September 26KastriotivsLaci100------
Saturday October 03LacivsDinamo100------
Sunday October 18TeutavsLaci100------
Saturday October 24LacivsVllaznia100------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100------
Sunday November 08FlamurtarivsLaci100--1---
Sunday November 22LacivsTirana100------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu100------
Saturday December 05GramozivsLaci100------
Saturday December 12LacivsBesa100------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100------
Saturday December 19LacivsKastrioti100------
Thursday December 24DinamovsLaci100--1---
Sunday January 24LacivsTeuta100------
Sunday January 31VllazniavsLaci100------
Saturday February 06LacivsShkumbini100------
Friday February 12LacivsFlamurtari100------
Saturday February 20TiranavsLaci100------
Sunday March 07LacivsFlamurtari100------
Sunday March 21VllazniavsLaci100------
Sunday March 28LacivsApolonia100------
Friday April 02TeutavsLaci100------
Sunday April 11LacivsShkumbini100------
Saturday April 17LacivsGramozi100------
Sunday April 25LacivsBesa100------
Friday April 30DinamovsLaci100------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100------
Wednesday May 19KastriotivsLaci100------
Games total3300--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2014-15Laci----------
Kategoria Superiore 2013-14Laci44--------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori55----3---
Kategoria Superiore 2011-12Tomori88----11--
EUROPA League 2010-11Laci11--------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani131211--4---
Kategoria Superiore 2009-10Laci1717----2---
Career Total484711--101--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriPortier
EUROPA League 2010-112010-11LaciPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciPortier