HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 24. Tetor 2009 - 16:00 h

LaciVllaznia
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Tetor 2009
Match Time :16:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues
  HEAD COACH

     Zevendesimet

      Eventet
     Gol
     • 50' : Arlind NORA ( 1 )
     • 62' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
     • 67' : Valdan NIMANI ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 58' : Elio SHAZIVARI ( 1 )
      • 90' : Blerim RRUSTEMI ( 1 )