HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Vioresin SINANI

Personal data

Picture of Vioresin SINANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Vioresin SINANI
Birthday (Age):04. Nentor 1977 (46)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini101--------
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100--------
Saturday September 19VllazniavsDinamo100--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia100--------
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--1-----
Saturday October 24LacivsVllaznia100--------
Friday October 30VllazniavsTirana100--1-----
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia101--1-----
Sunday November 29VllazniavsBesa1001-------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--1-----
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari101--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa100--------
Sunday February 07BesavsKastrioti100--------
Monday February 15DinamovsBesa100--------
Saturday February 20BesavsTeuta100--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu101--------
Friday March 19KastriotivsBesa101--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari100--------
Sunday April 11BesavsApolonia100--------
Sunday April 25LacivsBesa100--------
Friday April 30BesavsTirana101--------
Friday May 14BesavsGramozi101--------
Wednesday May 19DinamovsBesa100--------
Games total28071-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia211---------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia14113411-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia77-11-4-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------------
Career Total23194512-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaSulmues