HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E diel, 29. Nentor 2009 - 15:00 h

VllazniaBesa
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 29 Nentor 2009
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues
  HEAD COACH

     Zevendesimet

     Eventet
    Gol
    • 54' : Vioresin SINANI ( 1 )
    • 75' : Bekim BALAJ ( 1 )
    • 1' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
    • 90' : Liridon LECI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 45' : Bekim BALAJ ( 1 )
    • 78' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
    • 23' : Erand HOXHA ( 1 )
    • 29' : Blerim HASALLA ( 1 )
    • 57' : Artion POCI ( 1 )
    • 57' : Alban DRAGUSHA ( 1 )
    • 67' : Renato ARAPI ( 1 )
    • 90' : Endrit VRAPI ( 1 )
    • 90' : Daniel XHAFAJ ( 1 )