HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Blerim RRUSTEMI

Personal data

Picture of Blerim RRUSTEMI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Blerim RRUSTEMI
Birthday (Age):04. Shkurt 1983 (40)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--------
Saturday October 24LacivsVllaznia100--1-----
Friday October 30VllazniavsTirana100--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--------
Sunday November 29VllazniavsBesa100--------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia010--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti010--------
Wednesday December 16DinamovsVllaznia100--------
Sunday December 20VllazniavsTeuta010--------
Games total730--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia642---1-----
Career Total642---1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes