HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ardit BEQIRI

Personal data

Picture of Ardit BEQIRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit BEQIRI
Birthday (Age):13. Shkurt 1979 (44)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100--------
Saturday September 19VllazniavsDinamo100--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia100--------
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--------
Saturday October 24LacivsVllaznia100--------
Friday October 30VllazniavsTirana100--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--1-----
Sunday November 29VllazniavsBesa100--------
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari010--------
Games total1110--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kamza------------
Kategoria 1 2013-14Kamza------------
Kategoria Superiore 2011-12Kamza99----51----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia761---1-----
Kategoria 1 2009-10Partizani66--3-1-----
Career Total22211-3-71----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14KamzaTranjer


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit