HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Ardit BEQIRI

Personal data

Picture of Ardit BEQIRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit BEQIRI
Birthday (Age):13. Shkurt 1979 (45)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11FlamurtarivsKamza100--------
Friday September 16KamzavsVllaznia100--1-----
Sunday September 25BylisvsKamza100--------
Saturday October 01KamzavsApolonia100--------
Saturday October 15SkenderbeuvsKamza100--1-----
Saturday October 22KamzavsTomori100--------
Friday November 18LacivsKamza100--1-----
Sunday December 04KamzavsTeuta100--------
Friday December 16KastriotivsKamza100--------
Friday December 23KamzavsTirana100--------
Saturday February 11KamzavsFlamurtari100--------
Sunday March 11KamzavsBylis100--------
Sunday April 01TomorivsKamza100--------
Monday April 09KamzavsDinamo100--11----
Sunday April 22KamzavsLaci100--------
Games total1500--41----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kamza------------
Kategoria 1 2013-14Kamza------------
Kategoria Superiore 2011-12Kamza99----51----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia761---1-----
Kategoria 1 2009-10Partizani66--3-1-----
Career Total22211-3-71----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14KamzaTranjer