HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E hënë, 09. Prill 2012 - 17:00 h

KamzaDinamo
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 09 Prill 2012
Match Time :17:00 h
 
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Bardhyl PASHAJ, Laver ALLA, Ridiger COKAJ
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
    Eventet
   Gol
   • 67' : Sokol ISHKA ( 1 )
   • 43' : Ariel SHTINI ( 1 )
   Karton i kuq
   • 80' : Gentian MANUKA ( 1 )
   • 80' : Ervis KAJA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 32' : Ardit BEQIRI ( 1 )
   • 57' : Enri TAFAJ ( 1 )
   • 72' : Arben LIKMETA ( 1 )
   • 53' : Elton GRAMI ( 1 )
   • 59' : Besmir ARIFAJ ( 1 )
   • 76' : Bruno DITA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
   • 80' : Ardit BEQIRI ( 1 )