HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Ariel SHTINI

Personal data

Picture of Ariel SHTINI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ariel SHTINI
Birthday (Age):07. Shkurt 1992 (32)
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini11----------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo963-3-4-----
EUROPA League 2010-11Besa------------
Kategoria Superiore 2010-11Besa125744-1-----
U-19 InternationalsShqiperia U-1911----------
Superkupa 2010Besa----1-------
Kategoria Superiore 2009-10Besa615-2-1-----
Career Total291415410-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoSulmues
EUROPA League 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
U-19 Internationals2010Shqiperia U-19Sulmues
Superkupa 20102010BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit