HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)11--------
 Edvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Betim ALIJU  Macedonia, the former Yugoslav17. Mars 1989 (35)------------
 Alban DRAGUSHA  Republika e Kosoves11. Dhjetor 1981 (42)------------
 Saimir CELHAKA  Republika e Shqiperise21. Nentor 1990 (33)------------
 Erand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)------------
 Bazion TRAGAJ  Republika e Shqiperise16. Gusht 1988 (35)1-1---------
 Akil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)22----1-----
 Dimitri LAZAREVSKI  Macedonia, the former Yugoslav23. Shtator 1982 (41)22--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Semir HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina16. Gusht 1986 (37)211---------
 Sokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)22-1--------
 Minas OSMANI  Macedonia, the former Yugoslav22. Shkurt 1985 (39)22-1--1-----
 Edin FERIZOVIC  Bosnia and Herzegovina12. Tetor 1977 (46)22----------
 Bledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)------------
 Artion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)22----1-----
 Paulin DHEMBI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1979 (44)22----------
 Meglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)11-1--------
 Ariel SHTINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1992 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Marko DOS SANTOS  Brazil, Federative Republic of18. Maj 1981 (43)22----------
 Gezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 Stafi i Besa [Besa]

 Funksioni
Shpetim DURO  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1959 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer