HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Shkumbini [SHK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Selami AJAZISelami AJAZI  Republika e Shqiperise13. Mars 1991 (33)33--------
0Elvis KOTORRIElvis KOTORRI  Republika e Shqiperise30. Prill 1979 (45)66--------
0Xhino SEJDOXhino SEJDO  Republika e Shqiperise22. Janar 1992 (32)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ganjol KACULIGanjol KACULI  Republika e Shqiperise- (-)44----------
0Lorenc PASHAJLorenc PASHAJ  Republika e Shqiperise24. Janar 1978 (46)88----2-----
0Daniel RAMAZANIDaniel RAMAZANI  Republika e Shqiperise14. Janar 1987 (37)871---2-----
0Alfred SALLIUAlfred SALLIU  Republika e Shqiperise- (-)44-2--------
0Isidor SEKSERIIsidor SEKSERI  Republika e Shqiperise19. Nentor 1986 (37)33----------
0Mirsad SUKAJMirsad SUKAJ  - (-)------------
0Klement XHYRAKlement XHYRA  Republika e Shqiperise05. Maj 1984 (40)44----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --5-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Denald BALLIUDenald BALLIU  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1990 (34)------------
0Xhynejt CUTRAXhynejt CUTRA  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)------------
0Bledar DEVOLLIBledar DEVOLLI  Republika e Shqiperise15. Janar 1978 (46)55-1--------
0Papa Albaye DIOPPapa Albaye DIOP  Senegal, Republic of12. Dhjetor 1984 (39)------------
0Mirel DUKAMirel DUKA  Republika e Shqiperise09. Janar 1991 (33)651-1-1-----
0Orgest GAVAOrgest GAVA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)3211--------
0Arvis GJATAArvis GJATA  Republika e Shqiperise- (-)66--2-2-----
0Albano ISAJAlbano ISAJ  Republika e Shqiperise04. Prill 1978 (46)44-11-1-----
0Ervis KAFAZiErvis KAFAZi  Republika e Shqiperise- (-)1-1---1-----
0Emiljano LLUCAEmiljano LLUCA  Republika e Shqiperise27. Shtator 1988 (35)44--2-------
0Amarildo LUNDRAXHIUAmarildo LUNDRAXHIU  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1992 (31)22----1-----
0Endrien MAGANIEndrien MAGANI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1991 (32)88-11-2-----
0Emiljano MUSTAEmiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)33----------
0Kliment NASTOSKIKliment NASTOSKI  - (-)------------
0Fejzo SHENAJFejzo SHENAJ  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)------------
0Enea SULKJAEnea SULKJA  - (-)422---1-----
0Jurgen VOGLIJurgen VOGLI  - (-)66-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-14-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Klejdis BRANICAKlejdis BRANICA  Republika e Shqiperise10. Maj 1992 (32)2-2---1-----
0Roland DERVISHIRoland DERVISHI  Republika e Shqiperise16. Shkurt 1982 (42)761-1-1-----
0Artur MAGANIArtur MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)211---1-----
0Vangjel MILEVangjel MILE  Republika e Shqiperise01. Korrik 1986 (37)11-12-------
0Erjon MUSTAFAJErjon MUSTAFAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)651-2-3--1--
0Ariel SHTINIAriel SHTINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1992 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12-20--1--
 Stafi i Shkumbini [Shkumbini]

 Funksioni
Gugash MAGANIGugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Kristaq MILEKristaq MILE  Republika e Shqiperise30. Nentor 1957 (66)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer