HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Klejdis BRANICA

Personal data

Picture of Klejdis BRANICA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klejdis BRANICA
Nickname:Sokol
Birthday (Age):10. Maj 1992 (30)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 22FlamurtarivsShkumbini010--1-----
Saturday April 27LacivsShkumbini010--------
Games total020--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja11----------
Kategoria 1 2014-15Lushnja11----------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini------1-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini------------
U-19 InternationalsShqiperia U-19------------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini----2-------
Career Total22--2-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniSulmues
U-19 Internationals2010Shqiperia U-19Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniSulmues