HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Lushnja [LUS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Mikel SPAHOMikel SPAHO  Republika e Shqiperise30. Korrik 1982 (41)22--------
 Ibrahim BEJTEIbrahim BEJTE  Republika e Shqiperise15. Shtator 1989 (34)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Franci BUFASIFranci BUFASI  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Endrien MAGANIEndrien MAGANI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1991 (33)33----1-----
 Kristi MARKUKristi MARKU  - (-)1-1---------
 Elvis PRENCI Elvis PRENCI   - (-)22----1-----
 Ledion RUCOLedion RUCO  Republika e Shqiperise- (-)321---------
 Arber MONEArber MONE  Republika e Shqiperise- (-)22----1-----
 Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise29. Qershor 1986 (37)11------1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-1---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ergys ALUSHIErgys ALUSHI  - (-)211---------
 Alban BIZHYTIAlban BIZHYTI  Republika e Shqiperise- (-)11----1-----
 Gentian CELAGentian CELA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1981 (43)1-1---------
 Orgest GAVAOrgest GAVA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)22-1--------
 Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)211---------
 Enriko PAPAEnriko PAPA  - (-)11----------
 Leonardo PERGJINILeonardo PERGJINI  - (-)2111--1-----
 Ledian TAULLAULedian TAULLAU  Republika e Shqiperise10. Korrik 1986 (37)3212--2-----
 Hermes SHKULAKUHermes SHKULAKU  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --7-1---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klejdis BRANICAKlejdis BRANICA  Republika e Shqiperise10. Maj 1992 (32)22-1--------
 Sokol BRANICASokol BRANICA  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Mikel CANKAMikel CANKA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1987 (37)11----------
 Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)11-1--------
 Fatjon SEFAFatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --7-1---
 Stafi i Lushnja [Lushnja]

 Funksioni
Ilir GJYLAIlir GJYLA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Artan BANOArtan BANO  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1966 (58)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer